Minulý týden jsme odstartovali naši iniciativu první veřejnou akcí „Olízni se v pět“. Název naší iniciativy je „Srdce pro Hodonín“ a proto jsme taky první prezentaci směřovali ke dni se srdcem symbolicky spojeným, tedy k Valentýnu. Srdce = Láska = Valentýn. Vyhlásili jsme hromadné líbání (nebo pomyslné olíznutí) v 17:00 a čekali, jestli někdo přijde. A přišli jste:) Olíznutí v pět nakonec proběhlo takto: Video z líbání. Díky za všechnu tu lásku…

Akce však měla i svůj druhý rozměr. A ten je snad ještě důležitější než setkání u svařáku a polibky. Před samotným Valentýnem jsme po městě roznesli anketní kartičky. Jejich obsah byl prostý. Chtěli jsme zjistit, co konkrétně byste chtěli v Hodoníně uklidit v rámci naší další akce „Samoseto neuklidí“ plánované na 7. 4. 2018. Pro motivaci k odpovědím jsme 5 vylosovaným výhercům darovali voucher do našich lázní v hodnotě 1000 Kč. Celkem se sešlo cca 60 odpovědí se spoustou inspirace, co bychom mohli pro Hodonín udělat. Losování proběhlo přímo po líbání, tedy krátce po sedmnácté hodině. Pro regulérnost jsme vše zachytili živě na video – Video z losování.

Jsem rádi, že se nám podařilo vás na chvíli vyrušit z každodenního shonu a zamyslet se nad tím, co bychom mohli pro naše město udělat.

Děkujeme všem, kteří přišli a nebáli se nám dát svoje podněty.