Od beatlesáků, přes kovboje, bizarní ohozy až po záplavu květinových krasavic jste mohli v pátek 25.5. 2018 potkat na kulturáku v Hodoníně. Znovuzrozený Květinový bál rozkvetl v krásnou akci hlavně díky skvělé atmosféře. Tu tvořil bohatý kulturní program, známé osobnosti, umělci, všudypřítomné květiny, ale hlavně všichni, kdo přišli. Organizátoři ze Srdce PRO Hodonín odvedli velký kus práce až do poslední minuty. Děkujeme!

Slavobrána u vstupu vítala květinou každou ženu nevinně i pohárkem dobrého vína povinně.

Ve foyer se dalo pokračovat ve vinném koutku z Vinařství Prát Josefov, výčep Mazák a stánek s míchanými nápoji od Fortix Hodonín. K tomu hrála cimbálová muzika Olina v jejímž rytmu črtal karikaturista jeden portrét za druhým až mu málem shořel papír. Některé ženy se před zvěčněním na plátno mohli zkrášlit v koutku Mary Kay. Byl k dispozici i dětský koutek pro odložené muže v párty stanu s ochutnávkou doutníků a rumů, kde někteří k jejich smůle prováhali atraktivní dámskou volenku.

V hlavním sále jako by rozkvetla louka a stoly se proměnili v koberce pestrých čerstvostí vonících květin (pozn.: pro alergiky byla připravena první pomoc:)). V 19:30 to vše odstartoval moderátor Petr “Zaki” Zakopal a hudební smršť kapely Naty&Gents.

Hlavním hostem večera byli Hamleti. Hudebně-zábavní těleso tvořené  Daliborem Gondíkem, Alešem Hámou a dalšími, kteří nejen hráli, ale taky přidali trochu improvizace.

Jediné, co narušilo barevnost celého plesu bylo vystoupení místního tanečního klubu Black&White, které rozhodně nebylo černo-bílé:)

Tombola nebyla bohatá, ale spíš mega-bohatá. Jak jinak se dá popsat 148 cen mezi nimiž byly třeba kontaktní gril od Stavební firmy Plus, Televize od firmy G-mont, obrazy z Galerie originálů Hodonín či dárkový koš od města Hodonína. Za nejkurióznější se dá označit zážitková cena “Den s ošetřovatelem v ZOO”. Doufáme, že výherce dorazí na Květináč ve zdraví i příští rok:) A je na místě poděkovat všem sponzorům za dary a hlavně taky, že s námi trsali. Věříme, že přijmou naše rámě i příští rok.

Poslední dík patří všem ženám a partnerům, kteří si koupili květinový náramek a pomohli tak podpořit akce pro seniory.

Těšíme se na příští rok (už ladíme termín).

P.S.: Děkujeme i těm, co vydrželi až do konce a pomohli vegetariánovi, který vyhrál metr salámu tuto výhru zlikvidovat. Musíme si pomáhat;)

Co na to účastníci…

,, Na bále  byla moc příjemná atmosféra, skoro až rodinná. Krásná výzdoba, super hudba. Líbilo se nám být i venku pod širý nebem. Přeji příštímu bálu ještě větší účast.“ Eva Stehlíková